Miscarile bebelusului - cum a fost ?

Maria Mihai
acum 11 ani

Cum a fost mamicilor ? Eu spre exemplu am avut niste fetite foarte active , noptile erau chiar de nedescris , insa aud si prietenele ca uneori chiar se sperie ca erau si zile cand nu miscau , erau mai lenesi . 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 11 la 14 raspunsuri din totalul de 14 raspunsuri

Simona Niculae
acum 11 ani

extraordinar! desi nimeni nu ma crede, mi-a miscat pentru intaia oara la 15 saptamani....mi se zbarleste pielea numai cand mi-aduc aminte...in general, a fost un bb foarte activ, de cand a miscat intaia oara si pana cand am nascut nu m-a lasat deloc in pace ( si mie nu imi placea deloc...:D) acum e baietel mare, are 1 an si 4 luni...si mai vreau sa ii fac un fratior ca partener de joaca, pentru ca este tare nazdravan si ii plac copiii! El e ingerasul meu mult asteptat si legatura dintre noi2 este foarte puternica. Asta e valabil pentru toate mamicile, dar ma mandream si eu cu odrasla mea ;) Atat de mult ma inspira baietelul meu , incat am inceput sa compun o gramada de poezii pentru copii. ;)

Maria Mihai
acum 11 ani

noi intelegem cel mai bine cum e , insa atunci cand sotul pune mana parca e altfel .. e asa fericit si simte si el o mica parte din noi 

Savu Cristiana
acum 11 ani

Miscarile bebelusului ma fac sa plang de emotie si nu sunt singura si sotul este emotionat.

Mihalcea Cristina
acum 11 ani

nu am avut niste senzatii foarte greu de suportat , am simtit ca ceva este schimbat cu mine ca bebelusul este bine insa in burtica nu era foarte energic acum are prea multa


Descopera nume de copii

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies