Scoli si gradinite bune

Craciun Roxana
acum 5 ani

Propun sa scriem in acest topic ce gradinite sau scoli cunoastem in localitatile , cartierele unde locuim. Ne va fi mai usor sa facem selectie atunci cand cautam un loc bun pentru puiutii nostri.

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 8 raspunsuri din totalul de 8 raspunsuri

steliana georgescu
acum 2 ani

Pe strada Viting, zona Gara de Nord, este o gradinita foarte buna, cu personal foarte amabil si bine instruit.

Ceaus Andreea
acum 4 ani

Eu din Valcea optez pentru Take ionescu

Aura Nicuta Dogaru
acum 4 ani

Eu locuiesc in Rm. Vilcea, in zona de nord a orasului. Fetita mea este in clasa a III-a la Colegiul National de Informatii Matei Basarab, fostul Liceu Pedagogic. Este foarte bine acolo.

catalina mitu
acum 4 ani

buna,as vrea sa stiu daca aici intalnesc mamici din Constanta,si daca imi pot recomanda o cresa sau o gradinita de stat. multumesc frumos sper sa gasesc macar 3-4 mamici :)

Denisia Badaluta
acum 5 ani

Eu sunt locuiesc in sectorul 4 si lucrez in sectorul 1..imi este foarte greu sa aleg o gradinita. M-ar interesa cateva recomandari pentru gradinite din sectorul 4.

Candea Teo
acum 5 ani

Eu locuiesc in Sibiu...Maria este inscrisa la gradinita 33, mi-ar placea sa mai gasesc mamici cu pitici de acolo...

Craciun Roxana
acum 5 ani

Eu locuiesc in Bucuresti, in sectorul 6. Va recomand cu mare drag o gradinita din cartierul Militari. Se numeste King George. Are personal dragut, atent cu copiii, mancarea e buna, le servesc copiilor fructe si legume proaspete o data pe zi. Aici copilul meu s-a dezvoltat foarte frumos.

Ana Naghi
acum 5 ani

o idee foarte buna,Roxana!

Discutii aprinse

Asociatia MAME

Aboneaza-te acum la Newsletter!