Fata sau baiat ? Ati stiut sau ati pastrat ca pe o surpriza ?

Maria Mihai
acum 11 ani

Eu am spus de la inceput ca nu o sa vrem sa aflam ce avem , insa dorinta a fost prea mare si nu am rezista , ne doream mult o fetita si asa s-a intamplat . Voiam sa pregatim totul pentru ea 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 7 raspunsuri din totalul de 7 raspunsuri

Ceaus Andreea
acum 11 ani

Haideti sa va povestesc ceva super amuzant...eu nu vroiam sa aflu ce e,dar sotul meu vroia.A incercat sa ma convinga multe luni.Intr-un final prin luna a 4-a am fost.Doctorul a spus ca nu se vede bine,dar el crede ca e baiat.Sotul meu nu a crezut,mai ales ca doctorul a zis ca nu e sigur.La a doua ecografie am fost la 7 luni.Bebe avea cordonul intre picioare si nu se vedea.Pana sa nasc cu o saptamana am fost iar la control.Atunci doctora spune e baiat.Sotul meu nu a zis nimic.Cand am iesit afara iam zis...ai auzit? e baiat?(el baiat vroia)D...iar el imi spune ,lasa ca nu-mi fac sperante ..daca nu e baiat???adica eu i-am vazut putica si el imi spune ca sa nu-mi fac sperante si apoi sa fie fetita....cand am nascut si chiar a vazut ca e baiat nu-si mai incapea in piele de fericire

Bertelus Bebi
acum 11 ani

Vom avea o fetita si peste 5 luni se va nasta . Nu am putut rezista fiind si primul copil

Mihalcea Cristina
acum 11 ani

la primul copil am vrut sa aflam ce este , pe al doilea l-am pastrat ca pe o surpriza pentru toti . este foarte frumos sentimentul cand afli la nastere ce este si sa il vezi asa micut

Maria Mihai
acum 11 ani

Sarcina usoara Iulia . Sa fie sanatos asta e important ca bucuriile vin pe parcurs 

Sinziana Baciu
acum 11 ani

Inca nu am aflat ce este, dar vreau sa stiu. Dar ma voi pregati si pentru surprize, sa fie altceva decat se va vedea la ecograf. Oricum il voi iubi la fel de mult, important e sa fie sanatos.

Maria Mihai
acum 11 ani

Orice ar fi ii iubesti , nu ai cum . Si noi am vrut un baietel dar a iesit tot fetita . Si acum mai glumim ca e baiatul lu' tata . 

Mada Dobre
acum 11 ani

Nici eu nu am rezistat tentatiei! Doar ca eu am vrut doua fete si ghici ce, am doi baieti! Dar acum nu mai conteaza, ii iubesc enorm!

Descopera nume de copii

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies