Filme care merita vazute

Ana Naghi
acum 11 ani

Sunt absolut convinsa ca ai urmarit unele filme care ti-au mers la suflet sau din care avem de invatat ceva cu totii!Spune-ne si noua,vrem sa le vedem!

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 7 raspunsuri din totalul de 7 raspunsuri

Denisa Deni
acum 11 ani

ultimul samurai, troia, tratament pentru manie, a walk to remamber,devil wears prada, avocatul diavolului, stapanul inelelor, sweet november,legendele toamnei, interviu cu un vampir, meet joe black,

toate sunt superbe o sa va placa mai imi aduc aminte si de altele si revin

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Imi plac flmele inspirate din intamplari reale.

maria panait
acum 11 ani

Eu sunt fan Anthony Hopkins, deci majoritatea flmelor in care joaca el...in special Meet Joe Black

Candea Teo
acum 11 ani

imi plac filmele dramatice

inspirate din intamplari reale

chiar acum nu imi vine unul ..ar voi reveni

CATALINA MARIA BERES
acum 11 ani

un film bun este Lista lui SHINDLER

Cami Floroiu
acum 11 ani

The lake house e minunat. Imi mai place Pride and Prejudice cu Colin Firth (super actor), The Flowers of War (film chinezesc dar foarte foarte misto), The Lady din 2011, The proposal, two weeks notice, Australia,  eyes wide shut (mai vechi dar misto).. cam atat imi amintesc acum.

Mariana Moldoveanu
acum 11 ani

cum nu ma pot opri la unul singur, o sa le scriu pe primele care imi vin in minte: The Notebook, Sweet November, Cosa voglio di piu, La vie en rose, The Lake House, The Vow, Splendor in the

Grass(genial) si multe multe altele

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies