carucior

lili dumitru
acum 11 ani

Pentru ca mie mi-a placut caruciorul Peg Perego, il recomand. Este un carucior 3in1 ( are landou, scoica si partea sport); este unul dintre cele mai usoare carucioare; se poate strange usor ( stil umbrela), si incape si in portbagajul de la Matiz! :-)

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 4 raspunsuri din totalul de 4 raspunsuri

Estera Tincu
acum 10 ani

Eu am ales un carucior de la Hauck, foarte util si foarte usor de depozitat si nici nu am dat foarte mult pe el, am avut noroc sa intru pe un site care face reduceri destul de des, si mi-au facut si un discount pt ca aveam voucher. Fetita mea se simte foarte confortabil in el si este perfect si pentru vremea asta racoroasa...

anuta tudorache
acum 11 ani

da dar si pretul este destul de bun,eu nu mi-am piermis asa ceva,la bebe doi vreau sa va zic ca am folosit caruciorul sport de la fata mare.

Ceaus Andreea
acum 11 ani

Si eu am tot Peg Perego ii place foarte mult ca il pot lua  peste tot si nu-i trebuie mult spatiu

Alina Buz
acum 11 ani

Eu am avut de la chicco si mi s-a parut ok si ala, era echipat si pentru iarna cu roti speciale, la fel avea landou. Partea cu stransul nu era la fel de prietenoasa,daca zici al tau incapea in matiz.... 

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies