Oare sunt insarcinata?

Amalia Cioara
acum 4 ani

Ma numesc Amalia,o sa incep prin a spune ca am un ciclu de 29 de zile,care mai nou dureaza doar 2-3 zile.Perioada fertila am avut-o pe 16 iunie,menstruatia incepand pe 1 iunie si tinand 1 zi jumatate.Pe data de 16..nu am mai folosit prezervativ,din pacate,dar prietenul meu s-a "restras",ideea e ca eu am simtit ca nu a facut-o la timp,l-am intrebat daca ar fi necesar sa iau macar pastila de a doua zi,doar sa fiu sigura,dar el a insistat ca nu a terminat inauntru..Si uite asa zilele au trecut,suntem in 26 iunie,iar TB nu a mai scazut de 3 zile e 37,37,1...Fiind la 2 zile distanta ar fi trebuit sa scada..Eu ma simt obosita si nu prea am pofta de mancare..Am mici crampe,nicidecum menstruale in zona uterului..de obicei le simteam in partea stanga sau dreapta..Credeti ca as fi putut ramane insarcinata?.

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 1 raspunsuri din totalul de 1 raspunsuri

Tudosie Ana
acum 4 ani

Daca el sa retras ls timp inseamna ca.nu sunteti insarcinata , dupa intrazierea ciclului cu 2-3 zile , va faceti un rest si vedeti atunci daca ati ramas sau nu .

Descopera nume de copii

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies