sfaturi va rog

anka anka
acum 8 ani

Buna ,sunt noua pe aici ..povestea mea sunt proaspata mamica de 3luni:) ...acum 5ani am cunoscut un baiat vecin la o strada distanta ..am fost 2luni impreuna ...de atunci pana acum un an el a fost cu altele ..eu cu un baiat 4ani plecata in germania la munca ...m.am despartit de fostul iubit acum un an si cateva luni am venit acasa si m.am revazut cu "vecinul" ne.am reindragostit si a rezultat o sarcina :)...fericire maxima la inceput ..apoi la 2luni jumate a zis ca el nu e pregatit si ca ar fi mai bine sa fac avort ...eu i.am zis ca niciodata ..dupa 2...3luni a venit acasa (munceste in germania) ca sa il iert pt vorbele urate ca nu stie ce a fost in capul lui ...ok ..am trecut peste la 7luni de sarcina m.a lasat si a plecat din motiv aiurea o prostie .nu l.am anuntat cand am nascut pt ca nu vreau sa aiba drepturi asupra copilului..el este pe numele meu...acu de vre.o 2luni vb p facebook rar la tel ..i.am scris ca ar trebui s fim o familie ,a zis ca sa ii scriu doar de copil de atunci nu i.am mai scris de 2sapt.in 19iunie vine acasa vrea sa vina sa il vada a zis ca orice am nevoie pt el sa ii zic .dar pana acum nu i.a luat un scutec...ce sa fac sa.l las sa il vada sau...?eu am 24 de ani el 27 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 0 raspunsuri din totalul de 0 raspunsuri

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies