Bebelusul meu are 7 luni si mai are colici este posibil?

Laura Doarca
acum 5 ani

belusul meu are 7 luni si mai are colici este posibil?si nu doarme mai mult de 45 min pe zi se trezeste de durere de burtica,.

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 10 raspunsuri din totalul de 17 raspunsuri

Ceaus Andreea
acum 5 ani

al meu de la 2 luni jumatate nu am mai avut probleme cu colicii...am folosit ceai

Craciun Roxana
acum 5 ani

E posibil. Fiica mea a avut pana la 6 luni.

Ana Naghi
acum 5 ani

nu cred ca iti pot recomanda un anumit tip de lapte,nu toti copiii sunt la fel.discuta cu pediatrul

Laura Doarca
acum 5 ani

Buna fetelor nustiu ce se intampla copilul meu de doua zile nu mai vrea sa manance lapte il bea doar in somn dar cand este treaz nu-l vrea poate nui ma-i place?sa-i schimb laptele? ce lapte sa-i dau?acum bem nan2

Laura Doarca
acum 5 ani

Dar nu este alaptat la san iidau lapte praf.

Candea Teo
acum 5 ani

sau poate stomacul beblusului nu suport ceva din alimentatia mamei

Ana Naghi
acum 5 ani

din ce vad,problema e de la lapte:cantitatea poate e mai mare decat poate suporta stomacelul puiului si poate nici laptele nu ii prieste.Discuta cu medicul copilului si poate e cazul sa il schimbi.Sanatate puiutului!

Candea Teo
acum 5 ani

nu i-am dat lapte praf...ii scotea afara...

i-am dat lapte de vaca...dar cunosc sursa (ne trimite soacra)

nu am avut nici un fel de probleme....si il consuma de aproape 2 ani...

Laura Doarca
acum 5 ani

Dar dupa ce nu ai ma-i alaptato pe fetita i-ai dat lapte praf?

Candea Teo
acum 5 ani

Maria a avut colici pana la 10 luni,cand am hotarat impreuna cu mediul de familie ca este mai bine sa incheiem capitolul alaptat...cum nu am mai alaptat-o,cum nu a mai avut dureri..

Discutii aprinse

Aboneaza-te acum la Newsletter!