Despre moda si tendinte in primavara 2012

Alina Buz
acum 11 ani

Daca sunteti pasionate de moda si tendinte in primvara anului 2012, sunt curioasa ce stiluri de haine preferati sau care case de moda va plac cel mai mult. 

Optati pentru modele din magazine sau preferati sa mergeti la croitor cu modelul preferat? Va place stilul retro sau apreciati culorile electrizante? Hai sa vorbim despre ce vom purta primavara asta!

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 6 raspunsuri din totalul de 6 raspunsuri

Andreea Bogdan
acum 10 ani

Am descoperit un magazin de calitate in Unirea, Only For You se numeste. Dragoste la prima vedere, ce sa mai. Daca ati vedea ce culori minunate, ce materiale pretioase au hainutele de acolo. Cu siguranta o sa devin si eu o clienta fidela.

Ceaus Andreea
acum 11 ani

prefer sa ma imbrac cum ma simt bine ....deobicei port blugi,cu un tricou si adidasi...dar cand vine vorba de plecat nu lipseste rochia si tocurile

Candea Teo
acum 11 ani

eu nu pun accent pe firma...in schimb, caut haine de calitate...

Craciun Roxana
acum 11 ani

Pentru mine nu sunt importante nici marcile si nici preturile atunci cand aleg hainele. Ma ghidez ca ele sa mi se potriveasca, sa fie comfortabile si sa ma simt bine in ele.

Cami Floroiu
acum 11 ani

AlinaB, tu ai intrebat tu ai raspuns ! Cool 

Eu muncesc la birou asa ca sunt nevoita sa imi cumpar haine business. Imi plac fustele si camasile de la Zara, Guess, Stefanel, Nissa. pantofii sunt super cei de la humanic. Acum nu prea stiu daca respect tendintele dar ma imbrac cu ce imi sta bine. 

Si eu sunt admiratoare victoria secret, cine nu ar fi? si imi cumpar articole comandate din afara. sunt foarte misto si de calitate. Oricum, o data pe an eu si sotul mergem sa facem cumparaturi din Austria de la outlet-uri sau in perioada de reduceri. Si acolo sunt reduceri pe bune nu ca in magazinele de la noi. 

Va pup.

Alina Buz
acum 11 ani

Eu imi cumpar haine din magazinele normale, nu vreau sa dau prea multi bani pe ele mai ales fiindca nu am si vreau sa ii tin pentu bebe. Imi mai da si mama fiindca eu am 17 ani dar mi-as dori sa am niste haine frumoase ca in filme. In general port blugi dar o sa port rochite mai ales ca vine caldura  si ca se va cunoaste si burtica... 

Oricum, ma mai uit prin reviste la haine de moda sau la prezentari si imi plac alea cu multe culori si desene geometrice. Si ma uit mereu la victoria secret ca sunt lenjerii foarte frumoase!

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies