Sunt singura

Nicoleta Matei
acum 4 ani

Buna ziua mamici am 26 de ani si Sunt insarcina in 14 saptamani. Astazi eram "pregatita” pentru un chiuretaj la cerere,am fost la spital mi s-a facut o ecografie unde l-am vazut din nou si am inceput sa plang dupa care am plecat refuzand mai apoi intreruperea. Sunt speriata...tatal copilului dupa o relatie de mai bine de 4 ani ( locuit impreuna in ultimi 3 ) saptamana trecuta mi-a spus ca el vrea sa ne despartim si ca nu isi doreste acest copil ( toate dupa ce l-a dorit ba nu l-a dorit) am inceput sa urasc acest om. Imi este frica, nu am un venit stabil, sunt inspaimantata de faptul ca poate fac o greseala dorindu-mi atat de mult acest copil. In trecut am avut 2 avorturi spontane,cauza nu mi-a spus-o nimeni. Bebe astazi l-am vazut din nou si este bine...imi este foarte frica de tatal copilului ca va incerca sa mi-l ia pe viitor. Am nevoie de sfaturi...imi iubesc copilul chiar daca este doar o “gaza”.. pot beneficia de ajutor financiar cumva in cazul meu? 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 0 raspunsuri din totalul de 0 raspunsuri

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies