Ce este la moda in iarna lui 2012?

Sfatul Mamicilor
acum 11 ani

Toamna e aici dar iarna vine si mai repede. Hai sa vorbim despre ce se poarta iarna asta? Haine largi si imblanite? Au revenit iar influentele orientale si alegem haine colorate si inflorate?

Sau indicat ar fi sa pastram stilul militar atat de popluar in ultima perioada?

Stim ca ai idei, intrebari dar si sfaturi utile cand vine vorba de a potrivi o bluza cu o fusta, geanta si pantofii.

Si sa fim sincere, nu-i asa ca unele zile par imposibile cand cautam cu ce sa ne imbracam si nu gasim  nimic? Ce bine ca avem un grup de mamici carora sa le cerem parerea, nu-i asa?

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 10 raspunsuri din totalul de 10 raspunsuri

Ceaus Andreea
acum 11 ani

Eu am palton gros de care sunt foarte multumita...l-am purtat si pe perioada sarcinii si a fost super ok

anuta tudorache
acum 11 ani

Iarna eu am un cojocel mai grosut,dar cea mai confortabiola pentru mine,si calduroasa este o geaca lunga peste genunghi,neagara,si cu gluga.

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Iarna e mai bine sa pui o haina groasa pe tine, chiar daca nu arati super, dar daca intra frigul ... greu il mai scoti.

Ceaus Andreea
acum 11 ani

Eu ma imbrac iarna cam cum ma simt bine.Cand plec la facultate imi iau plugi o bluzita palton si cizme ori lejere ori cu toc..si imi mai place sa ma imbrac in strampi grosi o rochita de iarna,daia tricotata cu palton si cizme cu toc lejer

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Am dat trimitere de mai multe ori, pentru ca nu se incarca si am incarcat............... de 3 ori.

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Haina cea mai potrivita este cea in care te zimti cel mai bine. Chiar daca nu este de firma, dar este confortabila, este bine.

Vorba proverbului '' Nu face haina pe om, ci omul pe haina".

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Haina cea mai potrivita este cea in care te zimti cel mai bine. chiar daca nu este de firma, dar este confortabila, este bine.

Vorba proverbului '' Nu face haina pe om, ci omul pe haina".

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Haina cea mai potrivita este cea in care te zimti cel mai bine. chiar daca nu este de firma, dar este confortabila este bine.

Vorba proverbului '' Nu face haina pe om, ci omul pe haina".

anuta tudorache
acum 11 ani

Parerile sunt multe si de asemenea foarte mult impartite,eu nu sunt fan moda,port ceea ce imi place,si ceea ce ma face sa ma simt bione in ele.Sui pe deasupra nu imi piermit cu doi copilasi sa fiu in top cu moda,nu ca nu mi-ar place,dar resursele bugetare sunt slabe de tot.

Sorin Spanu
acum 11 ani

Stiu ca topicul este generalist dar sotia mea este insarcinata si burtica ei creste repede ... si avem o mare dilema despre hainele care ar trebui sa le poarte. Puteti sa ne dati niste sugestii in legatura cu haine "la moda" pentru gravidute?

Multumim.

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies