crese/ constanta

ioana iona
acum 8 ani

Cu riscul de a fi judecată gresit,am si eu o intrebare si o mare problema in ceea ce priveste acest "sistem de gradinite/crese". Doamnă directoare cum este posibil sa primiti copii răciti/bolnavi in acest grup? Eu stiu,si cred ca toata lumea stie,ca daca un copil mic se imbolnaveste il trimiti acasă sau ar trebui ca mamele sa il trateze fara sa fie nevoie sa dea răceala si la altii . De ce eu ca mama trebuie sa plătesc pt incompetenta voastră? din punct de vedere al stresului ,ca sa nu mai vorbim de banii aruncati pe medicamente si despre disconfortul copilului meu? E a treia saptamana  de când  il tot tratez..alerg d la un medic la altul.ii trece, si o data ajuns la voi raceste iarăsi..il tin acasă,tratament,nopti nedormite si asa mai departe! De ce primiti altfel de copii netratati suficient ?mai ales la cresa. Stiti bine cat de sensibili sunt copii si cu toate acestea va doare undeva!

Si mai credem ca crestele/gradinitele particulare asigura tot confortul copilului si au mult mai mare grija de el..băgăm in buzunarul vostru mult prea multi bani pt nimic. 

Asa e peste tot?

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 0 raspunsuri din totalul de 0 raspunsuri

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies