Costume de inchiriat pentru pitici

Loredana Crisu
acum 10 ani

 

Dragele mele,

Imi puteti recomanda un magazin in Bucuresti, de unde pot inchiria un costum pentru fetita mea de 3 anisori. Doamna educatoare ne-a anuntat de pe acum ca doreste sa organizeze petreceri tematice (cu fiecare ocazie, Halloween, Craciun, Paste, serbari la sfarsit de an) si ma gandesc ca cel mai bine ar fi sa inchiriez astfel de costume.

Multumesc.

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 3 raspunsuri din totalul de 3 raspunsuri

Mihaela Popa
acum 10 ani

Uite ca anul asta prietenii au venit cu o idee geniala: petrecere de Halloween!!!

De-abia astept sa ma costumez si eu ca m-am distrat cand l-am costumat pe cel mic! Fac o intrunire cu prietenii si ii trimit rand pe rand, daca nu pe toti la Cufarul pentru costumat! :))

Dar mai intai cred ca ma duc eu prima sa imi aleg ceva :))

Loredana Crisu
acum 10 ani

Buna,

Multumesc pentru recomandare. Am aflat de magazin, se numeste Cufarul Fermecat. Am dat o fuga pana acolo vineri si mi-a placut ce am vazut. Am luat un pliant; acum ramane ca doamna educatoare sa ne anunte tematica pentru viitoarele serbari.

Mihaela Popa
acum 10 ani

Buna,

Noi am inchiriat anul trecut pentru Luca al nostru de la un magazin de pe Strada Olimpului, in zona Budapesta-Parcul Carol. Luca a fost foarte incantat pentru ca la intrarea in magazin aveau un iepuras, iar fetele de acolo l-au cucerit:).

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies