De unde cumparati hainute pentru bebe/copii?

Rucsandra Onedan
acum 10 ani

Buna dimineata mamicilor, sa aveti o zi superba ! Sunt curioasa de unde mai cumparati hainute de calitate pentru copilasi ?? Eu am tot luat de la h&m, uneori si de prin Auchan, alte ori de pe facebook, dar cele frumoase, gen Anglia, vin greu, dupa 2-3 saptamani..si am mare nevoie, si pentru bebe de 18 luni, si pentru baietelul mai mare de 5 ani..si pentru finuta mea, tot bebe...

Vreau calitate in primul rand, nu foarte scumpe..dar mai ales practice..si pentru gradi..si pentru joaca..si pentru iesit la plimbare..

Multumesc :)

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 5 raspunsuri din totalul de 5 raspunsuri

Ioana Badea
acum 9 ani

Eu am cumparat de multe ori online de la liloo - magazin.liloo.ro

I-am descoperit la BabyExpo, am luat atunci cateva hainute si mi-au placut.

De atunci iau online de la ei cea mai mare parte a hainutelor pentru fetita mea. 

Cami Floroiu
acum 9 ani

Eu le cumpar de aici

Cristina Costache

Buna, vin si eu cu o sugestie de unde sa  nu cumparati hainute.... Eu am cumparat   niste pantofi pentru baietelul meu de la magazinul kiddsshops. Am fost incantata de ei, mi s-au parut tare simpatici. Am platit mai mult decat de obicei, dar am zis sa nu fac rabat la calitate. Mi s-a parut o idee buna sa aiba o inchidere cu scai pentru ca el sa fie gata pentru joaca in cateva secunde. Si vanzatoarea mi-a  spus numai lucruri bune despre el. Din pacate, dupa cateva zile, scaiul s-a slabit si nu se mai lipea ok. De asemenea, materialul este foarte greu de curatat (a varsat peste ei niste suc si nu s-au mai luat petele). Nici talpa nu a fost prea rezistenta, s-a crapat la nicio o saptamana. Sunt destul de dezamagita de raportul calitate-pret, ma asteptam sa reziste macar un sezon :

Teodora Maria
acum 9 ani

Buna, eu pentru copiii mei prefer hainutele romanesti. Imi plac mai mult la material, sunt facute dintr-un bumbac special, mai moale si catifelat si sunt si mai rezistente la spalat si purtat. Am gasit vreo doua magazine online care fabrica produse romanesti si mi-am comandat si eu. Cel mai multumita am fost de hainutele de la daninaline pe care le-am vazut la mai multe prietene. Mai cumpar si de la C&A, Carrefour, H&M dar numai cand prind oferte pentru ca mi se par foarte scumpe.

 

 

Adriana Popovici
acum 10 ani

Buna, eu sunt noua pe aici, dar am gasit topicuri foarte interesante.

Apropo de topicul tau, eu am cmparat acum 2 saptamani pentru copiii mei (fetite + baiat) de pe site-ul asta:.....

Sunt super frumoase hainutele, eu am luat din bumbac organic tricouri, bluze, jeansi, apreciez caliattea bumbacului organic..dar gasesti multe multe pentru bebe, sunt din Olanda, sau Anglia. Si i-am gasit prima data pe FB

Am mai luat si eu la HM, intr-adevar sunt faine..sau din Cora, Carrefour..unele sunt chiar dragute.

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies