De unde cumparati hainute pentru bebe/copii?

Rucsandra Onedan
acum 4 ani

Buna dimineata mamicilor, sa aveti o zi superba ! Sunt curioasa de unde mai cumparati hainute de calitate pentru copilasi ?? Eu am tot luat de la h&m, uneori si de prin Auchan, alte ori de pe facebook, dar cele frumoase, gen Anglia, vin greu, dupa 2-3 saptamani..si am mare nevoie, si pentru bebe de 18 luni, si pentru baietelul mai mare de 5 ani..si pentru finuta mea, tot bebe...

Vreau calitate in primul rand, nu foarte scumpe..dar mai ales practice..si pentru gradi..si pentru joaca..si pentru iesit la plimbare..

Multumesc :)

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 5 raspunsuri din totalul de 5 raspunsuri

Ioana Badea
acum 3 ani

Eu am cumparat de multe ori online de la liloo - magazin.liloo.ro

I-am descoperit la BabyExpo, am luat atunci cateva hainute si mi-au placut.

De atunci iau online de la ei cea mai mare parte a hainutelor pentru fetita mea. 

Cami Floroiu
acum 3 ani

Eu le cumpar de aici

Cristina Costache

Buna, vin si eu cu o sugestie de unde sa  nu cumparati hainute.... Eu am cumparat   niste pantofi pentru baietelul meu de la magazinul kiddsshops. Am fost incantata de ei, mi s-au parut tare simpatici. Am platit mai mult decat de obicei, dar am zis sa nu fac rabat la calitate. Mi s-a parut o idee buna sa aiba o inchidere cu scai pentru ca el sa fie gata pentru joaca in cateva secunde. Si vanzatoarea mi-a  spus numai lucruri bune despre el. Din pacate, dupa cateva zile, scaiul s-a slabit si nu se mai lipea ok. De asemenea, materialul este foarte greu de curatat (a varsat peste ei niste suc si nu s-au mai luat petele). Nici talpa nu a fost prea rezistenta, s-a crapat la nicio o saptamana. Sunt destul de dezamagita de raportul calitate-pret, ma asteptam sa reziste macar un sezon :

Teodora Maria
acum 4 ani

Buna, eu pentru copiii mei prefer hainutele romanesti. Imi plac mai mult la material, sunt facute dintr-un bumbac special, mai moale si catifelat si sunt si mai rezistente la spalat si purtat. Am gasit vreo doua magazine online care fabrica produse romanesti si mi-am comandat si eu. Cel mai multumita am fost de hainutele de la daninaline pe care le-am vazut la mai multe prietene. Mai cumpar si de la C&A, Carrefour, H&M dar numai cand prind oferte pentru ca mi se par foarte scumpe.

Adriana Popovici
acum 4 ani

Buna, eu sunt noua pe aici, dar am gasit topicuri foarte interesante.

Apropo de topicul tau, eu am cmparat acum 2 saptamani pentru copiii mei (fetite + baiat) de pe site-ul asta:.....

Sunt super frumoase hainutele, eu am luat din bumbac organic tricouri, bluze, jeansi, apreciez caliattea bumbacului organic..dar gasesti multe multe pentru bebe, sunt din Olanda, sau Anglia. Si i-am gasit prima data pe FB

Am mai luat si eu la HM, intr-adevar sunt faine..sau din Cora, Carrefour..unele sunt chiar dragute.

Discutii aprinse

Aboneaza-te acum la Newsletter!