Cum vad copiii o surpriza

Mihaela Craciunescu
acum 4 ani

Buna, tuturor,

Eu nu am un copil momentan, insa as avea nevoie de ajutorul vostru si al copiilor vostri. Trebuie sa aflu cum vad cei mici o surpriza, pentru ca pe masura ce inaintam in varsta tindem sa uitam. Ma puteti ajuta intrebandu-va copiii ce inseamna pentru ei o surpriza? Intreb pentru un proiect editorial si as avea nevoie de un citat cat mai exact, de numele lor mic si de varsta lor.

Merci frumos,

Mihaela

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 1 raspunsuri din totalul de 1 raspunsuri

Gianina Giani
acum 2 ani

Plimbarile in parc erau prea monotone, plus ca noi suntem o familie energica...Asa ca, m-am hotarat sa caut in mediul on-line, pentru ca nu am timp sa umblu prin magazine, o bicicleta pentru fetita mea...Mi-ar fi placut sa gasesc cu FROZEN pentru ca este innebunita...

Nu am cautat foarte mult. Am dat de cei de la www.magazinepentrucopii.ro, o echipa serioasa, prompta, care te asculta...si mi-au recomandat Bicicleta Frozen pentru fetite cu varsta cuprinsa intre 4-7 ani. Coletul a ajuns a doua zi la mine, bicicleta in stare perfecta, cu Garantie si am avut si posibiliatea returnarii produsului...

Va recomand cu drag sa apelati la cei de pe www.magazinepentrucopii,ro! Nu au doar Biciclete, ci si trotinete, riciclete, paturi pentru copii, carucioare, patuturi! Dati o raita pe site si va convingeti!

Discutii aprinse

Aboneaza-te acum la Newsletter!