Ce cadouri aveti de gand sa-i luati copilului de Craciun???

Ceaus Andreea
acum 11 ani

Eu pana sa am copil aveam pretentia sa-mi ia mami cadou chiar daca eram mare,chiar si de ziua copilului.Mai avem 2 luni pana vine Craciunul si nu stiu ce as putea sa-i iau la un copil de 6 luni,inafara de haine.Voi ce le-ati luat cand erau micuti?Dar acum cand sunt mari?

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 6 raspunsuri din totalul de 6 raspunsuri

lili dumitru
acum 11 ani

mai vin cu o idee: prietena mea i-a cumparat fetitei ei un sezlong de la Peg Perego; acum poate sta si la la taclale pe canapea cu ceilalti! :-)

Alexandra Grigoras
acum 11 ani

Hainele nu il vor incanta pe el ,ci pe tine ! Mereu este binevenita o jucarie . Alege un ursulet care canta,ridica mainile,urechile ... chestii de genul ! Cu siguranta va fi incantat !

lili dumitru
acum 11 ani

mi-am amintit ca pe la 6 luni a fost foarte apreciat un centru de joaca de la Tiny Love, Misca si Canta; avea o salteluta colorata, jucarii fosnaitoare, melodii, luminite.. a fost cea mai atragatoare jucarie de atunci.

lili dumitru
acum 11 ani

pai pentru 6 luni sunt jucarii adecvate varstei, ceva cu zgomote, melodii, sau niste.. biberone! :-) noua ne-au placut cele de la Tommee Tippee. Eu ma gandesc sa le cumpar copiilor carticele si niste jucarii, inca nu stiu de care!

Marimar Maryland
acum 11 ani

noi o sa i fac brad ,o sa i luam un costum de mos craciun ,o sa i luam o jucarie in forma de mos si vrem sa i luam un leagan de interior pt ca am avut unul care mergea max pana la 9 luni si acum cum s a pus si frigul si nu mai merge dat in leaganul din parc cred ca e o idee buna leaganul mai ales ca e un iubitor de uta uta 

Cami Floroiu
acum 11 ani

Cred ca iubirea este suficienta la 6 luni, orcum nu va tine minte ce cadou i-ai luat. Eu i-am cumparat Cosminei de primul ei Craciun un brad cu beculete si era indeajuns de fascinata de luminite incat sa mai vrea si altceva.  

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies