Sarcina sau dereglare hormonala?

OANA Barna
acum 5 ani

Buna fetelor!sunt noua pe aici si imi doresc si am nevoie de parerile voastre!sunt intr-o mare dilemă care a început asa:in intervalul zilelor 28-30 octombrie (acestea fiind zilele cu cele mai mari sanse de a rămâne insarcinata dupa informațiile aplicatiei din tel.) am avut contact sexual cu sotul.Bineinteles ca am asteptat cuminte dar cu puțin stres sa vad daca se lasa cu ochișori! Inainte cu 5 zile de CM am facut un test de sarcina care a iesit negativ asa ca mi-am luat gândul de la orice si asteptam cea mai urâtă perioada a lunii care însă spre surprinderea mea nu mai venea.dupa 4 sau 5 zile de întârziere mi-am luat inima în dinți și am mai facut un test care nici atunci nu s-a pozitivat!Acum sunt in a 10-a zi de cand cm nu mai vrea sa vina!precizez ca am niste crampe ca inainte de cm dar nu atat de dureroase precum le aveam care devin mai intense seara in pat,urinez foarte des si ma scoate din minti,sânii nu ma dor ca inainte de venirea cm dar simt putina jena tot seara,am niste scurgeri alb-galbui uneori foarte abundente și în unele momente ale zilei salivez rau.Credeti ca e o dereglare hormonala sau sarcina?Dupa cate si dupa cat timp vi s-au pozitivat vouă testele?Mai e cineva in situatia mea?sunt putin speriată...sper ca nu v-am plictisit.Multumesc!

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 0 raspunsuri din totalul de 0 raspunsuri

Descopera nume de copii

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies