infertilitate

Gabriela Anechiti
acum 9 ani

buna ziua! am nevoie de ajutorul cuiva pentru ca nu mai stiu unde sa merg... am facut toate analizele pentru a depista problema pe care o am pentru ca nu reusesc sa raman insarcinata. nu-mi iese nimic la analize, nicio cauza. Sotul meu a facut si el spermograma, hepatitele... Problema este ca nu-mi permit FIV si insamantare artificiala nu stiu cine-mi face fara sa depisteze problema. Cunoasteti un doctor(a) (preferabil la Medlife- am card de la firma) caruia sa-i pese de pacientiele lui/ei si sa se implice in a depista problema? va rog mult, astept un sfat. Multumesc anticipat. Gabriela 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 21 la 21 raspunsuri din totalul de 21 raspunsuri

Diana Petre
acum 7 ani

Buna sa stii ca si eu am avut probleme, ramaneam f greu, sotul meu era f insistent. Am reusit intr-un final sa raman si acum am o fetita de 3 luni. Dupa, credeam ca pr s-au terminat, dar abia incepeau. Griji peste griji, mii de intrebari fara raspuns... 

 Sunt sigura ca si voi aveti  mii de astfel de intrebari...de exemplu, v-ati intrebat ce Banca de celule stem sa alegeti? Eu da, si am ajuns la o singura concluzie. Eu va pot da un singur nume: Baby Stem. De ce? In primul rand ca sunt partenerul Seracell-  Banca de Celule numarul 1 in Germania. Pe mine, calitatea germana a serviciilor, dar si acreditarile pe care le au m-au determinat sa-I aleg. Nu mai zic de laboratoarele tehnologizate si echipa medicala. La ei, am discutat deschis despre costuri, procedure, taxe ascunse, am stiut totul din prima. Mi s-a parut interestnt sa vad ca sunt atat de deschisi, am semnat un contract clar, cu clauze f bine explicate si fara nicio clauza ascunsa sau scrisa cu litere mici in josul paginii. Am gasit zeci de alte banci unde costul initial era unul mic, apoi adaugat taxe ptr transport, nu stiu ce analiza, etc, niste chestii care cresteau extrem de mult pretul. Una vedeai prima data, altfel arata contractual final. Baby Stem nu a facut nimic din toate astea. Nota 10 pentru Babystem. Ii recomand!


Descopera nume de copii

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies