FIV

begu ana
acum 6 ani

Buna zıua tuturor! Ma numesc Ana. Am 33 de ani. Am un copil de la prima casatorie. Avem o problema foarte mare cu sotul, nu putem avea copii. Am fost diagnosticati si la sotul totul e ok iar la mine medicul a spus ca infertilitatea secundara. In situatia mea este necesar sa facem fiv. Fiecare femeie are dreptul sa simta in burtica copilul si toata fericirea, emotiile de mamica. Am simtit-o si vreau sa simt din nou ce inseamna atunci cind ai un copil sub inima. Fetele care cunosc clinica buna unde se face fiv? Pentru ca la noi in Romania am auzit multe cazuri nereusite. Multumesc anticipat! 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 1 raspunsuri din totalul de 1 raspunsuri

iulia arnaut
acum 6 ani

Buna,...te inteleg perfect deoarece dupa 3 incercari  in tara ,am reusit si noi,insa in Ucraina.Am mers la recomandarea unor prieteni,care au vorbit foarte deschis despre lupta care au dus-o cu infertilitatea.Stiam ca incearca de mult timp si nu le reuseste.Ne-a recomandat o doctorita,dna Yulia Kotilik,activeava la centru de reproduacere umana Biotexcom din Kiev.La ei fac si cu ovo donate deoarece aici iau cazuri mai grave,au si programe de mama surogat.Pe siteul mamasurogat.net poti vedea mai multe informatii,poti sa le scrii un emai ca sa ceri detalii.Au coordonator ,vorbitor de l.romana.

Multa bafta

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies