Ajutor!!

Andreea Neagu
acum 5 ani

Buna mamici! Am nevoie de ajutor :D 

  Am 25 ani, eu si prietenul meu  nu am spus ,, hai sa ne punem pe treaba,, dar s a intamplat se ,, scape ,, asta fiind in data de 12.07.2018  eram in perioada fertila.. Dupa cateva zile, 8-9 aveam usor stari de greata dar foarte minore ce treceau de la sine. Si cam atat, atunci.. (am facut n teste de sarcina dar toate negagive.. ) in perioada 2-6 august am fost in acea perioada dar ai pe 28-2 septembrie.. Ceea ce nu mi s a intamplat sa imi vina de 2 ori intr o luna.. Si de atunci, am inceput sa iau seama la corpul meu, ,,sa zic asa,, am sanii unflati si ma dor de aproximativ 10 zile si parca uneori au o temperatura mai ridicata.. In aceste 2 luni, am pus si cateva kg.. Am continuat sa fac teste dar toate au iesit negative.. Si am senzatia mereu ca ,, e un bebe acolo,,  si tot timpul cand vad copii sau vad ceva pe fb, am senzatia ca si eu am un bebe.. Adica nu stiu.. ,  ma simt insarcinata,, intrebarea mea e, credeti ca sunt insarcinata? A mai fost cineva in situatia mea? 

( am programare la ginecolog pe 19 dar vreau un sfat pana atunci

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 0 raspunsuri din totalul de 0 raspunsuri

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies