Urgentele medicale la copiii mici

Ana Naghi
acum 11 ani

E bine de stiut cand trebuie sa mergem cu cel mic la doctor,care sunt problemele reale!Nu trebuie sa mergem la medic pentru orice,dar nici nu trebuie sa ignoram simptomele copilului nostru!Tu pentru ce ai mers cu cel mic la medic ultima oara?

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 6 raspunsuri din totalul de 6 raspunsuri

Marimar Maryland
acum 11 ani

noi am fost la medic ultima oara cand ne a si spitalizat de urgenta pentru ca a facut diaree ,febra si usoare varsaturi si pe langa asta a refuzat hrana de orice fel.cand am ajuns l a trecut pe perfuzii pt ca era usor deshidratat.dupa investigatii am aflat ca avea rotavirus.am stat 5 zile in spital 3 zile la perfuzii .pe langa astea a fost la regim .

Ceaus Andreea
acum 11 ani

da asa este....la el nici nu stau sa ma gandesc..mergem urgent la doctor

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Sunt anumite afectiuni ale unui copil pentru care prezenta la medic este obligatorie.

Ceaus Andreea
acum 11 ani

Ultima data am fost acum o luna.....de la un tusit la 2 zile am ajuns la rosu in gat.M-am speriat foarte tare pentru ca era prima data.Am fost la doctor si ne-a dat sirop.

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Noi am mers ultima data la medic acum foarte mult timp, pentru o raceala care a durat cam mult si nu mai trecea. Fetita chiar imi atrage atentia ca am fost demult, cred ca prim martie.

Candea Teo
acum 11 ani

ultima oara am fost la medic in urma unei intepaturi cu o capusa...suntem din sibiu si suntem renumiti prin numarul mare de victime ale capuselor

acum suntem sub tratament si sub observatie

 

noi avem foarte mare incredere in medicul de familie

avem norocul cu un medic excelent, ne raspunde la orice ora si este foarte implicata

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies