Bebelusul meu are 7 luni si mai are colici este posibil?

Laura Doarca
acum 11 ani

belusul meu are 7 luni si mai are colici este posibil?si nu doarme mai mult de 45 min pe zi se trezeste de durere de burtica,.

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 10 raspunsuri din totalul de 17 raspunsuri

Ceaus Andreea
acum 11 ani

al meu de la 2 luni jumatate nu am mai avut probleme cu colicii...am folosit ceai

Craciun Roxana
acum 11 ani

E posibil. Fiica mea a avut pana la 6 luni.

Ana Naghi
acum 11 ani

nu cred ca iti pot recomanda un anumit tip de lapte,nu toti copiii sunt la fel.discuta cu pediatrul

Laura Doarca
acum 11 ani

Buna fetelor nustiu ce se intampla copilul meu de doua zile nu mai vrea sa manance lapte il bea doar in somn dar cand este treaz nu-l vrea poate nui ma-i place?sa-i schimb laptele? ce lapte sa-i dau?acum bem nan2

Laura Doarca
acum 11 ani

Dar nu este alaptat la san iidau lapte praf.

Candea Teo
acum 11 ani

sau poate stomacul beblusului nu suport ceva din alimentatia mamei

Ana Naghi
acum 11 ani

din ce vad,problema e de la lapte:cantitatea poate e mai mare decat poate suporta stomacelul puiului si poate nici laptele nu ii prieste.Discuta cu medicul copilului si poate e cazul sa il schimbi.Sanatate puiutului!

Candea Teo
acum 11 ani

nu i-am dat lapte praf...ii scotea afara...

i-am dat lapte de vaca...dar cunosc sursa (ne trimite soacra)

nu am avut nici un fel de probleme....si il consuma de aproape 2 ani...

Laura Doarca
acum 11 ani

Dar dupa ce nu ai ma-i alaptato pe fetita i-ai dat lapte praf?

Candea Teo
acum 11 ani

Maria a avut colici pana la 10 luni,cand am hotarat impreuna cu mediul de familie ca este mai bine sa incheiem capitolul alaptat...cum nu am mai alaptat-o,cum nu a mai avut dureri..


Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies