Iarna

Ceaus Andreea
acum 11 ani

Vine iarna bine-mi pare,in sifonier am o.........caciula....Ce spuneti de folosirea caciulii iarna?Multe persoane nu folosesc caciula chiar daca afara sunt grade cu minus.Voi cum procedati?

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 9 raspunsuri din totalul de 9 raspunsuri

anuta tudorache
acum 11 ani

eu sunt pro gecilor,cu paltoane am impresia ca mie frig

Ceaus Andreea
acum 11 ani

haine scurte nici eu...am palton pana la genunchi

lili dumitru
acum 11 ani

pai nici eu nu purtam , dar de la o vreme incoace, asa mi-e frig... ca-mi pun si caciula si sal, si nici haine prea scurte nu mai port! :-) 

anuta tudorache
acum 11 ani

asa este,eu nu sunport frigul,banuiesc ca am circulatia proasta,ca aproape si vara am picioarele reci

Ceaus Andreea
acum 11 ani

da mai ales aici la constanta e un vant iarna de te taie la fata...iar pe ei ii vezi cu capul gol.......m-am nimerit si eu o data asa...nu va pot descrie ce frig am luat...credeam ca nu mai ajung acasa

anuta tudorache
acum 11 ani

asa este deea ai foarte mare dreptatae,copii din ziua de astazi sunt foarte foarte fuduii,si nu isi pun un fes pe cap,dar cand ii vezi cum tremura pe strada te ia pe tine frigul in locul lorSealed

Ceaus Andreea
acum 11 ani

da asa e...dar sunt foarte multe persoane tinere,care se cred foarte fudule si nu folosesc caciula ca le strica freza

anuta tudorache
acum 11 ani

eu nu suport sa ies din casa fara caciula,suint pro caciulii

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Atunci cand este frig lasi fuduleala, pui o caciula pe cap ca altfel nu se poate.

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies