Sarcini oprite din evolutie la uter bicorn

Veronica Brad
acum 5 ani

Buna ziua, mamici. Va deranjez si eu cu o problema. Am o malformatie uterina, uter bicorn (confirmat de mai multi medici) si retrovers (nu toti au confirmat asta), noroc (desi nu prea a fost) cu doar un col uterin. Am incercat sa duc sarcina dincolo de primul trimestru si nu am reusit. Am doua sarcini oprite din evolutie la 6 saptamani si nu pot descrie in cuvinte durerea pe care o simt fata de neputinta asta... Sunt disperata si as face orice pentru a putea duce o sarcina macar pana la 7 luni. Doctorul meu mi-a ruinat toate sperantele...Caut un doctor bun care sa aiba experienta, dar si timp pentru a ma ajuta. Stiti cumva un astfel de medic? Printre voi sunt mamici cu astfel de probleme care au reusit?

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 1 raspunsuri din totalul de 1 raspunsuri

shary shary
acum 3 luni

Buna, si eu am avut niste probleme in sarcina, am fost urmarita de dr Ana Chioveanu! Ar fi minunat daca te-ai putea duce la dumneaei, iti poate da niste sfaturi extraordinare, cu atat mai mult daca ramai insarcinata si ai nevooie de un medic bun sa ti urmareasca sarcina!

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies