Scaun de masa Chicco

Andreea Bogdan
acum 9 ani

Fetelor, eu dupa ce am cautat peste tot pat pentru bebe, am dat de alta problema:scaun de masa.Eu zic ca este ft important ca micutii sa se invete sa manance cu noi la masa, sa se obisnuiasca cu atmosfera de familie. Dupa mai multe cautari, am cumparat in sfarsit un scaun de masa de la Chicco, polly 2 in 1. Poti sa-l folosesti si la masa, dar si cand mai creste pt ca poti sa dai reductorul la o parte si mananca singur. In rest are tot ce trebuie: tavita detasabila, centura de siguranta si opritor intre picioruse si e usor de depozitat intr-un colt dupa ce terminam masa. Daca sunteti in cautare, parerea mea e ca merita incercat.

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 3 raspunsuri din totalul de 3 raspunsuri

Geanina Mirela
acum 8 ani

Buna,

Eu i-am luat micutului meu un scaun de masa din lemn de la klups, l-am comandat de pe www.plusica.ro si sunt foarte multumita de el. 

Aurora-Ecaterina Mihai

hello!

eu am un carucior pentru cel mic de la Chicco de la Noriel Bebe si sunt incantata de el. ati vazut ca se deschide alt magazin Noriel Bebe? la mall-ul nou Vulcan Value Center, am vazut pe saitul lor. mai merge cineva? as merge ca am auzit ca sunt oferte si mai mi-ar mai trebui cateva lucruri pentru cel mic.

Alexandra Mihaiesc
acum 9 ani

Am cumparat un scaun de masa de la Chicco recent. Micutul meu s-a acomodat perfect cu el. Este de calitate si nu ocupa nici prea mult spatiu. Pretul este destul de ok, avand in vedere ca mi-am dorit ca micutul nostru sa ne fie tot timpul in preajma

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies