prietenie-socializare

Ioana Lucia Atanasiu
acum aproximativ un an

Salutre mamicilor singure :) 

Numele meu este Ioana Lucia si am un baietel de 4 ani si jumtate.

Locuiesc in Bucuresti.

De 5 luni de zile sunt despartita de sot, urmeaza sa trec printr-un divort, si mi-ar placea, ca prin intermediul acestui grup sa-mi fac cateva prietene, ca mine , care isi cresc singure copilul, sa ne impartasim din experiente, sa ne mai ajutam din cand in cand, si, de ce nu, sa iesim cu copii in parc.

Toate cele bune !

Ioana

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 3 raspunsuri din totalul de 3 raspunsuri

Cristiana Popescu
acum aproximativ un an

Buna,

Eu sunt Cristiana, am 34 de ani si locuiesc in Anglia de vreo 12 ani. Am un baietel, sunt divortata. Mi-ar place sa corespondam. Daca mai intri lasa-mi un mesaj. 

Sunt intru totul de acord cu mesajul tau.

Florina Dobre
acum aproximativ un an

Buna mami! Din cate am observat acest grup nu e prea activ. Abia acum am vazut si eu postarea ta. Si eu sunt o singura si am un b?ie?el de 3 luni.

Ioana Lucia Atanasiu
acum aproximativ un an

mda..interesant..n-am primit nici un raspuns, nu ca m-as fi asteptat la vreo minune.

Daca puneam vreun anunt pe vreun site de "matrimoniale" ca doar vreau sa mi-o trag a cred ca aveam 7000 de raspunsuri /oferte pana acum.

Cand ceri o prietenie sincera lumea se uita stramb la tine, de parca ai fi din desene animate . Trist ca se intampla asta, dar asta e lumea in care traim. Nimeni nu are incredere in nimeni. Asta e. As vrea sa sterg postarea dar nu stiu cum sa fac. 

Aboneaza-te acum la Newsletter!