sarcina sau nu?

Mihaela Mihaela
acum 7 ani

Buna.am si eu o întrebare.prima zi a ultimului ciclu a fost pe 4 Septembrie ac si mi s a terminat pe 9 Septembrie(cam de 28 de zile este),imi făcusem calculul perioadei fertile care începea de pe 14 Septembrie,am avut relații intime cu soțul de pe 9 pana pe 14 inclusiv fără sa ne protejam(ne dorim inca un bebe).acum am o stare ciudata,3 zile m a durut capul si dupa ceafa,ma gandesc poate si din cauza răcelii,am avut si niște crampe,acum 3 zile, am fost la toaleta iar pe hârtia igienica am văzut o pata maroniu deschis si niște firicele de sânge micuțe,a 2 a oară cand m am dus la fel pata dar maroul era mai inchis la culoare,e deja a 3 a zi si inca am scurgeri maronii,sânii nu ma dor insa sunt balonata si ma dor cateodata ovarele dar nu foarte rau,parca ma doare si mijlocul exact ca la ciclu.este posibil sa fiu însărcinată?inca nu mi am facut un test de sarcina,cred ca ar fii prea devreme,insa as vrea un sfat de la voi.va rog aștept un răspuns.multumesc.

 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 0 raspunsuri din totalul de 0 raspunsuri

Descopera nume de copii

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies