V-ati confruntat vreodata cu astenia?

Andreea Bogdan
acum 10 ani

Buna mamicilor! Imi dau seama ca nu sunt singura care s-a confruntat cu astenia si ca ne putem da pareri una ceilelalte despre tratamente. Si eu incercasem o gramada de tratamente naturiste dar nu prea ma ajutau pe termen lung . Tot in urma unei recomandari de pe un blog – nu-mi amintesc numele exact- am zis sa incerc si eu Enerion care e un medicament pe baza de sulbutiamina si m-a ajutat sa imi recapat energia pozitiva si sa scap de stresul care nu-mi dadea pace. Incercati si voi si astept sa imi scrieti daca si la voi functioneaza! Vreau sa aud vesti bune de la voi! Sanatate!    

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 1 raspunsuri din totalul de 1 raspunsuri

Aniela Marin
acum 10 ani

Buna, da intredevar e bun! dar mare grija daca sunteti insarcinate, nu se recomanda in acest caz. Am avut si eu problema asta, dar nu m-au ajutat absolut deloc terapiile naturiste, banuiesc ca nu functioneaza pentru toata lumea sau aveam eu o forma mai accentuata de astenie, nu stiu ce sa zic. Doctorul meu de familie m-a sfatuit sa fac un tratament cu Enerion. M-a ajutat foarte mult si mi-am revenit repede. Nu este rau daca luati ceva naturist, dar, cateodata, medicamentele sunt singura solutie.

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies