Scoli si gradinite bune

Craciun Roxana
acum 11 ani

Propun sa scriem in acest topic ce gradinite sau scoli cunoastem in localitatile , cartierele unde locuim. Ne va fi mai usor sa facem selectie atunci cand cautam un loc bun pentru puiutii nostri.

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 8 raspunsuri din totalul de 8 raspunsuri

steliana georgescu
acum 8 ani

Pe strada Viting, zona Gara de Nord, este o gradinita foarte buna, cu personal foarte amabil si bine instruit.

Ceaus Andreea
acum 11 ani

Eu din Valcea optez pentru Take ionescu

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Eu locuiesc in Rm. Vilcea, in zona de nord a orasului. Fetita mea este in clasa a III-a la Colegiul National de Informatii Matei Basarab, fostul Liceu Pedagogic. Este foarte bine acolo.

catalina mitu
acum 11 ani

buna,as vrea sa stiu daca aici intalnesc mamici din Constanta,si daca imi pot recomanda o cresa sau o gradinita de stat. multumesc frumos sper sa gasesc macar 3-4 mamici :)

Denisia Badaluta
acum 11 ani

Eu sunt locuiesc in sectorul 4 si lucrez in sectorul 1..imi este foarte greu sa aleg o gradinita. M-ar interesa cateva recomandari pentru gradinite din sectorul 4.

Candea Teo
acum 11 ani

Eu locuiesc in Sibiu...Maria este inscrisa la gradinita 33, mi-ar placea sa mai gasesc mamici cu pitici de acolo...

Craciun Roxana
acum 11 ani

Eu locuiesc in Bucuresti, in sectorul 6. Va recomand cu mare drag o gradinita din cartierul Militari. Se numeste King George. Are personal dragut, atent cu copiii, mancarea e buna, le servesc copiilor fructe si legume proaspete o data pe zi. Aici copilul meu s-a dezvoltat foarte frumos.

Ana Naghi
acum 11 ani

o idee foarte buna,Roxana!

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies