Zambetul copilului - bateria unei noi zile!

Dana Iahim
acum 11 ani

E minunat sa te trezesti si cel mic sa-ti zambeasca! Pur si simplu sa-ti zambeasca, sa te atinga, sa te doreasca! O noua zi plina de realizari...si cerinte, probleme...Surasul celui mic te imbarbateaza si astepti cu nerabdare sa-l tii din nou in brate, sa-l saruti...dragostea de mama!

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 10 raspunsuri din totalul de 16 raspunsuri

adelina duta
acum 10 ani

Buna,

 

nu stiu exact cum sa procedez, dar pe langa un salut calduros, as vrea sa cer un sfat de la niste mamici care au tricicleta pentru copii. M-a interesa sa ii cumpar fetitei mele o tricicleta, am vazut un care imi place foarte mult, pretul este bun si as dori sa stiu daca exista vre-o mamica care o are deja sa imi spuna ce parerea are - PUIUTUL MEU ARE APROPE 2 ANI . 

Ceaus Andreea
acum 11 ani

bebe cand rade ma face si pe mine sa rad

Denisa Deni
acum 11 ani

e cea mai mare bucurie a unei mamici ca copilul sa fie sanatos si fericit

Denisa Deni
acum 11 ani

e cea mai mare bucurie a unei mamici ca copilul sa fie sanatos si fericit

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Zambetul e magic, te face sa te simti super.

anuta tudorache
acum 11 ani

Asa este cand iti vezi copii zambind esti cea mai faricita femweie.

Aura Nicuta Dogaru
acum 11 ani

Cel mai bun remediu pentru oboseala este copilul. Cand il vezi activ toata ziua, uiti de toate grijile.

Elena Tudose
acum 11 ani

Asa e. E cel mai bun energizat si cea mai mare motivare de a incepe o noua zi. Desi seara sunt franta de oboseala, simt ca nu o mai pot lua de la capat, a doua zi intotdeauna gasesc energie sa fiu o mama si mai buna!

Dana Iahim
acum 11 ani

Asa este, uiti de orice, de probleme, de suparari, parca nu mai esti obosita. Dar eu tb sa recunosc ca am si zile cand raman fara baterie dupa ce alerg dupa el o zi intreaga.  Deci e cu dublu sens cred ca titlul tau! Embarassed Recunosc, uneori imi vine sa il lipesc de scaun daca as putea, dar tot sunt cea mai fericita mamica . SI voi la fel presupun! hihi

Ana Naghi
acum 11 ani

da,asa este,copilul trebuie pregatit pentru plecarea noastra.Insa desi intelege de ce plecam la serviciu,tot le este greu sa se desparta de noi...asta pentru ca ne iubesc Smileexact cum spune si carlica-conteaza cum ne petrecem timplul alaturi de copil!


Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies