Sunt o viitoare mamica singura

Lenuta Angela
acum 8 ani

Buna desi nu stiu cat o sa am parte de sprijin si cat o sa fiu blamata vreau sa impartasesc cu voi povestea mea. Totul a inceput cu cateva zile inainte de craciun cand m-am indragostit prosteste, as fi fost in stare sa fac pentru el orice, la inceput si el era foarte dragastos apoi brusc a pus punct la nici 2 saptamani. Prin ianuarie urma sa plece in strainatate asa ca am preferat sa stau cu el in acea noapte. Cand s-a intors m-a cautat si intre noi totul era confuz pentru mine deoarece erau zile cand era extrem de dragastos si saptamani in care nu dadea niciun mesaj. Recent am aflat ca sunt insarcinata, el e plecat din tara, nu vreau sa ii spun stiu ca nu v-a accepta, nu i-au avortul ca pe o varianta dar stiu ca nu o sa am sprijin din partea familiei si cel mai tare ma ingrijoreaza perioada sarcinii deoarece nu o sa pot munci si nu o sa am cum sa-mi cresc copilul, nu stiu cum sa ma descurc singura varianta ar fi oferta surorii mele de a creste ea copilul si de a il trece pe numele ei.

 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 2 raspunsuri din totalul de 2 raspunsuri

alexandra popescu
acum 7 ani

buna seara. acum am descoperit postarea ta. poate nu e tarziu sa te pot ajuta. lasa-mi un sms te rog si te sun eu sau suna-ma tu, oricand: 0767055005. multumesc.

dana popescu
acum 8 ani

Buna! Lasa un numar de telefon... o sa te contactez...De unde esti?

 

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies