Testare auditiva.

Alexandra Popescu
acum 7 ani

Buna ziua, dragi mamici/viitoare mamici! Sunt o proaspata mamica si am o fetita de 1 luna. In timpul sarcinii m-am documentat foarte mult despre bebelusi si primele lor teste, astfel am descoperit ca pot face bebelusului un test auditiv inca din primele luni de viata. Ceea ce nu mi se pare normal este de ce in maternitate nu i s-a facut niciun fel de test auditiv copilului, pe pretextul ca acesta pare normal… La aceasta varsta, noi nu putem depista potentialele probleme, decat cu ajutorul unor teste specializate. Pentru linistea mea am decis sa investesc in sanatatea copilului meu. Dupa lungi cercetari si discutii cu alte mamici care au avut probleme de acest gen cu copilasii lor, am decis sa merg la un centru specializat. Am fost deja acolo si acum pot sta linistita pentru ca am facut ce trebuia. Mi s-a parut super ok. M-am gandit sa pun si link-ul https://www.audionova.ro/testari-copii/teste-copii/  pentru toate mamicile.

 

 

Trebuie sa fii membra pentru a raspunde acestui topic. Inscrie-te acum! | Autentifica-te!
Afisam de la 1 la 0 raspunsuri din totalul de 0 raspunsuri

Discutii aprinse

delamamalafiica.ro
Modifică setările cookies